d Nábytek z dřevěných palet

Nábytek z dřevěných palet

Truhlářství Ondřej Vladyka se zabývá nejen zakázkovou výrobou kvalitního českého dřevěného nábytku. Zabývá se i výrobou a prodejem netradičního vkusného nábytku vyrobeného převážně z přepravních palet všech druhů. Nábytek z dřevěných palet vyrábíme též z paletových odřezků, kabelových cívek, dřevěných špalků a dalšího materiálu, vhodného pro výrobu dřevěného nábytku. Přepravní palety jsou výborným pomocníkem pro výrobu nábytku z dřevěných palet, který se díky svému originálnímu designu hodí k vybavení domácnosti, pracovny, hotelů či vináren a hlavně jako zahradní nábytek z dřevěných palet nejen pod pergoly.

Vzhled nábytku z dřevěných palet se ve velké míře inspiruje klasickým nábytkem. Každý kus tohoto nábytku je vyráběn jako originál. Ke všem zakázkám je možnost vytvořit i atypický nábytek z dřevěných bedýnek na přání zákazníka. Truhlářství Ondřej Vladyka Plzeň udělá pro spokojenost svých zákazníků opravdové maximum. Nabízíme výrobu kvalitního nábytku z dřevěných palet! Veškeré použité materiály ve své podstatě recyklujeme. Zakoupením našich výrobků tedy pomáháte i přírodě!

Nábytek z dřevěných bedýnek

Pokud hledáte kvalitní nábytek z dřevěných bedýnek, s klidem na duši se můžete obrátit na naše truhlářství Plzeň. Dokážeme pro Vás vyrobit jakýkoliv dřevěný nábytek na míru. Našimi výrobky ozvláštníte nejen interiéry kuchyní, pracoven nebo jako zahradní nábytek pod pergolu. Hodí se i jako vybavení hotelů a restaurací. Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky nábytku z dřevěných palet, kde najdete i nábytek z dřevěných bedýnek, který zaujme svým originálním designem. Truhlářství Plzeň zajistí výrobu Vašeho designového kousku nábytku z dřevěných palet ještě dnes!

Plzeň je městem, kde jsme doma. Vyrábíme nábytek na míru do soukromých i veřejných interiérů. Dokážeme vyrobit kvalitní nábytek z dřevěných bedýnek. Snažíme se, aby povrchové úpravy nábytku od nás nechali vyniknout dřevěnou texturu. Mnoho našich zákazníků se již může pochlubit řadou návrhů a realizací nábytku z dřevěných palet, který byl vyroben v našem truhlářství. Líbí se vám nábytek z přepravních palet? Kontaktujte naše truhlářství Plzeň! Splníme i Váš sen o moderním designově originálním interiéru!

Truhlářství Ondřej Vladyka

Hledáte kvalitní a moderní nábytek z dřevěných palet? Truhlářství Ondřej Vladyka Vám nabízí bezplatnou poradu a konzultaci, týkající se výroby dřevěného nábytku nebo renovace, přímo u Vás doma. V rámci návštěvy Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku. Pak bude už jen na Vás, zda-li se pro kvalitní dřevěný nábytek rozhodnete a budete nás kontaktovat za účelem dohody termínu realizace.

Plzeň je naším domovem, takže zde máme i silné pole působnosti jako výrobce nábytku z dřevěných palet. Dlouhodobá působnost na trhu nám zajistila nejen dobré jméno v našem kraji, ale dala nám možnost nabídnout naše služby výroby nábytku na míru v rámci celé České Republiky a dokonce i do zahraničí. Kromě kvalitního nábytku z dřevěných palet Vám vyrobíme i jakýkoliv nábytek z dřevěných bedýnek. Zakládáme si na kvalitně provedené práci! Naše truhlářské služby v Plzni patří mezi vyhlášené. Poctivost, důvěra, motivace – to jsou hesla, která nás provází každým dnem. Ondřej Vladyka - Truhlářství Plzeň!